CLUB CHAOS, powered by BOZU, 2 avonden op Flinke Pink

Leek – Club Chaos komt naar Leek tijdens het komende Pinksterweekend. Deze jonge DJ-act raast als een wervelwind door festivals en tentfeesten in binnen- en buitenland en staat vrijdag 6 en zaterdag 7 juni in 1 van de extra area’s, “Space Stage UFO”, op Flinke Pink in Leek.

Standaard setjes draaien is bij de heren van Club Chaos niet aan de orde, het wordt beide avonden een 4 uur durende show met als hoogtepunt het BOZU Power Hour! Stampende beats, live drumming, special effects, dansende BOZU mascottes en confetti overloads uit de BOZUKAA maken dit één (of eigenlijk 2) avonden die je niet wilt missen tijdens Pinksteren in Leek. En uiteraard zijn er ook leuke BOZU give-aways voor de feestgangers.

Flinke Pink krijgt dit jaar 3 stages en is 3 avonden (vr-za-zo) en 2 middagen (zo-ma) geopend. Kijk voor tickets en het volledige programma op www.flinkepink.nl

   
Back to top button