Verlies van lading op de A7 bij Leek veroorzaakt vertragingen door verspreide houten planken

Leek – Op de A7 ter hoogte van oprit Leek in de richting van Drachten is een aanhanger zijn lading verloren. Het betreft houten planken die van de aanhanger vielen.

Politie en Rijkswaterstaat waren snel ter plaatse om de situatie te verhelpen. De chauffeur van een busje verloor zijn lading van de aanhanger, waardoor de houten planken op de snelweg terechtkwamen. Nadat de chauffeur van het busje zijn weg vervolgde, keerde Rijkswaterstaat met spoed om en reed richting de af- en oprit Westpoort zodat deze weer op de goede weghelft kwam.

Overige hout van snelweg
Rijkswaterstaat ging tussen beide rijstroken in rijden om te voorkomen dat auto’s het Rijkswaterstaat-voertuig inhaalden, zodat er een gat tussen de houten planken en het verkeer kwam. Nadat werd doorgegeven dat het verkeer langzaam reed achter het Rijkswaterstaat-voertuig, hebben de ter plaatse gekomen agenten het hout van de weg verwijderd.

Foto’s: Sven Loer/InfoLeek.nl

 

   
Back to top button