Autobrand in Lucaswolde; politie vermoedt brandstichting

Lucaswolde – De brandweer van Grootegast werd vrijdagavond gealarmeerd voor een autobrand aan de Beldam in Lucaswolde. Bij aankomst stond het voertuig volledig in lichterlaaie. De politie hield omstanders op afstand vanwege het onderzoek op de plaats delict (PD). Hoe de brand is ontstaan, was op dat moment nog onduidelijk.

Niet veel later meldde de politie dat er vermoedelijk sprake is van brandstichting. Een omstander zag twee jongens en een trekker met een kleine tank erachter in de buurt van de auto. Kort daarna, ontstond de brand en werd de brandweer ingeschakeld. Opvallend is dat er geen bestuurder of eigenaar bij het voertuig werd aangetroffen.

De uitgebrande auto is later afgesleept door een bergingsbedrijf. De politie zet het onderzoek voort om de exacte toedracht van de brand te achterhalen.

Foto’s: Sven Loer/InfoLeek.nl

 

   
Back to top button