Leek – Het tweede team van Schaakclub Leek blijft overtuigend winnen, dit keer met 4-0 van Middelstum II. Tobias van Essen won aan het eerste bord in een paardeneindspel met een pluspion, terwijl Gerwin Fokkema na een lastige stand beslissend toesloeg.
Sebastiaan de Jong boekte wederom een knappe overwinning en Jonathan Hannessen won na een lange partij, waarin zijn tegenstander in een ultieme poging om te winnen, zich liet matzetten. Door deze overwinning staat Leek 2 bovenaan in hun klasse, gelijk in matchpunten met SISSA V, maar met meer bordpunten. Op 7 maart spelen beide teams tegen elkaar in Groningen.
Leek I verliest van SISSA I en uit de beker
Het eerste team van Schaakclub Leek verloor met 7,5-0,5 van koploper SISSA I, waarbij alleen Aldert-Jan Keessen een remise behaalde. Ook in de beker werd er verloren, dit keer uit tegen Bedum met 2,5-1,5, waardoor Leek 1 uit de beker ligt.