
LEEK – Grand Café Borg Nienoord opent op zaterdag 28 maart haar deuren in borg Nienoord, onderdeel van Museum Nienoord. Uitbaters van deze prachtige locatie zijn de eigenaren van Sportcentrum Leek: Jacob Veenema en Albert Kuil.
Het grand café zal als museumcafé geopend zijn tijdens de openingstijden van het museum van dinsdag t/m zondag van 11-17 uur. Ook tijdens bijzondere evenementen zal het grand café geopend zijn. Daarnaast kan men er terecht voor feesten en partijen, vergaderingen en recepties.
Museum Nienoord en de heren Veenema en Kuil zijn zeer verheugd over deze samenwerking. Beide partijen hopen met gezamenlijke inspanning meer activiteiten en evenementen te kunnen realiseren. Grand Café Borg Nienoord is openbaar toegankelijk. U kunt er terecht voor koffie en thee, gebak, lunch en een borrel.